Dlaczego mone ciało sztywnieje?

Witam ! Mam problem który nie daje mi swobodnie żyć tzn od pewnego czasu czuje zauwazylem sztywniejące ciało ...sztywnieje do takiego stanu ze umozliwia oddychanie .Byłem u neurologa robiłem rezonans tomografie i nic ,jestem zdrowy . Objawy nie przestaly sie nasilać a wiec zaczalem czytac na temat nerwicy .. mialem przypadek gdzie cialo bylo tak sztywne ze musialo przyjechać pogotowie no i lekarz w szpitalu przepisał mi pregabalin i hydroksyzyne ( w nagłym przypadku ) lek na początku działał świetnie czułem sie dobrze brak sztywniejacych nóg i całego ciała niestety po 3 tygodniach stosowania lek przestał dzialac i objawy zaczely wracac ... co mam zrobic w takiej sytuacji ?

Witam! Wskazany kontakt z Poradnią Zdrowia Psychicznego (konsultacja psychologiczna i psychiatryczna), ocena poziomu lęku i profilu osobowości. Jeżeli potwierdzą zaburzenia nerwicowe to w leczeniu: psychoterapia z ew. wsparciem lekami z grupy SSRI lub SNRI. Jeżeli "na kasę chorych" będą kolejki to nie należy zapominać o opcji alternatywnej, komercyjnej. Powodzenia W. Łuczkowski.