Co oznacza w rezonansie magnetycznym z kontrastem ten zapis?

co oznacza w rezonansie magnetycznym z kontrastem Na pograniczu początkowego odcinka A2 prawej ACA i AcomA widoczny naddatek sygnału wym. około 1,3-1,1 mm do weryfikacji w badaniu angio -tk Pozatym naczynia koła tetniczego Wilisa w wykonanym badaniu angio-MR prawodłowe . Tetnice kregowe w odcinkach wewnątrzczaszkowych drożne nieco niesymeryczne (p>l) innych naddatków sygnału oraz miloformacji naczyniowych wewnątrzczaszkowsych nie stwierdza sie.

Szanowna Pani, niestety nie potrafię pomóc. Proszę wynik omówić z lekarzem prowadzącym. Serdecznie pozdrawiam