Co oznacza wgłębienie w obrębie piersi?

Witam Za kilka dni mam biopsje gruboiglowa piersi lewej. Na tej piersi jakiś czas temu zauwazylam linie, która jakby podzielila pierś na pół. Najpierw myślałam, że to odcisk biustonosza jednak to nie zniknęło. Potrzeba sprawnego oka i odpowiedniego oswietlenia aby ja zauważyć. Pod lewa pacha natomiast powstalo niewielkie wglebienie, jakby skora delikatnie wciagnela się w głąb pachy. Moje pytanie czy zmiany mogą być objawem niepokojacym? Czy pacha raczej ma niewiele wspólnego z piersią ? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

tak może być niepokojące, wskazana pilna wizyta u lekarza ginekologa i zapewne wykonanie usg piersi.