Co oznacza wynik badania tarczycy kobiety mającej 37 lat?

Poproszę o interpretacje Mam 37lat od 3 lat lecze się na niedoczynność tarczycy mam również hashimoto. USG tarczycy Badanie wykonano aparatem SonoScape S6 głowica liniowa 7-13MHz Plat prawy:20x17x42mm,obj.8ml Plat lewy :18,5x20,5x48mm,obj.9,5ml Cieśń :2,5mm Na granicy płata lewego i cieni drobna zmiana ogniskowa hypoechogeniczna 8x4x9mm, nieunaczyniona prawdopodobnie wezwlek chlonny Kilka drobnych odczynowych wezelkow chłonnych uwidocznionych w okolicy cieni tarczycy oraz poniżej bieguna dolnego płata tarczycy Patologicznych węzłów chłonnych szyjnych nie uwidocznionych. Przepływy naczyniowe w opcji CD i PD prawidłowe.

Lek. Tomasz Budlewski

a jaki ostatni poziom tsh? jakie dawkowanie leków?
wskazana odpowiednia kontrola u lekarza endokrynologa
Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.