Co oznacza wynik d-dimerów podczas stosowania antykoncepcji?

przyjmuje antykoncepcje , wynik d dimerow jest 0,65 czy to duzo? i czy bedzie potrzebna zmiana antykoncepcji czy juz w ogole nie bede mogla przyjmowac antykoncecji? czy tez moze jest to czym inny spowodowane . Prosze o odpowiedz bo bardzo martwie sie tym wynikiem , dziekuje

D-dimery pojedyncze oznaczenie jeszcze o niczym nie warunkuje. Proponuję konsultować się ze swoim ginekologiem, może wykonywał Pani badania przed antykoncepcją, będzie można porównać,.