Co oznacza wynik EEG 21-latki?

Wynik EEG Wnioski: Zapis prawidlowy , bez czynności napadowej. Przy uzasadnieniu klinicznym wskazane badanie po deprywacji snu .. A objawy mialam takie ze po porodzir kilka tygodni po mialam drżenie mięśni i pani neurolog powiedziala ze moze byc to padaczka miokloniczka i to sie objawia rano ale nie zawsze i czasami przytrafia mi sie to popoludniu ale bardzo rzadko . Obciążeń chorobowych zadnych niemam i zadnych lekow nie biore .Lekarz powiedzial ze dopiero mi przepisze jak przyjda opisy badan jeszcze czekam na badanie proby tezyczkowej i eeg w czasie snu . Moja mama choruje na nadczynnosc lub niedoczynnosc a tata ma cukrzyce . Proszę o szybka odpowiedz . Pozdrawiam

Witam!
Nie budzą zaufania "specjaliści", którzy na podstawie niesprawdzonych przesłanek rzucają poważne rozpoznania i w dodatku próbują leczenia. EEG jest zapis prawidłowy!
"Drżenie" mięśni po porodzie może mieć podłoże nerwicowe, szczególnie jeżeli badania diagnostyczne wypadają prawidłowo. Ciąża i poród są wystarczającym stresem, aby pojawiły się objawy nerwicowe. Należy zrobić konsultację psychiatryczną lub psychologiczną. Psychoterapia będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem.
Powodzenia
W. Łuczkowski.