Co oznacza wynik MR głowy kobiety w wieku 54 lat?

rezonans magentyczny głowy. Co znaczy poniższe?" w wykonanej sekwencji w lokalizacji przykomorowej i podkomorower widoczne strefy podwyzszonego sygnalu mogące odpowiadać demielinizacji naczynopochonej. w kącie mostowo móżdzkowym prawym widoczna niejednoznaczna asymetryczna w stosunku do strony przeciwnej strefa podwyższonego sygnału w sekwencji po podaniu kontrastu 4,5 mm x 3,55mm

Nie interpretujemy wyników badań z poziomu portalu, robi to lekarz, który zleca i prowadzi diagnostykę pacjenta na podstawie jego objawów i zgłaszanych dolegliwości. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.