Co oznacza wynik MR kobiety w wieku 30 lat?

Proszę o interpretacje wyniku MR: W istocie białej okołoporodowej i podkorowej liczne (ponad 20) ogniska hiperintensywne w obrazach t2 zależnych i FLAIR zlokalizowane w obu półkulach mózgu, w strukturach głębokich po stronie lewej, w konarach środkowych móżdżku, w lewej półkuli móżdżku oraz w ciele modzelowatym-ogniska demielizacji. Cześć zmian jest hipointensywna w sek. T1 zal.-ogniska malacji. Hiperintensywne ognisko w rdzeniu kręgowym na wys. C4, najpewniej plaka demielizacyjna

MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad! OPIS może sugerować proces demielinizacyjny ; "MR: W istocie białej okołoporodowej i podkorowej liczne (ponad 20) ogniska hiperintensywne w obrazach t2 zależnych i FLAIR zlokalizowane w obu półkulach mózgu, w strukturach głębokich po stronie lewej, w konarach środkowych móżdżku, w lewej półkuli móżdżku oraz w ciele modzelowatym-ogniska demielizacji. Cześć zmian jest hipointensywna w sek. T1 zal.-ogniska malacji. Hiperintensywne ognisko w rdzeniu kręgowym na wys. C4, najpewniej plaka demielizacyjna "
MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ, po badaniu, z wynikami i CD ; Ważny PACJENT i objawy, wywiad! OPIS może sugerować proces demielinizacyjny SM Czy nie było zaburzeń widzenia, ubytku w polu widzenia ?? jak OKULISTYCZNIE ??
Jakie objawy niepokojące? Inne schorzenia ?? ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, kręgosłupa, innych obciążeń Ważny stan ogólny, tryb życia, rodzaj pracy, nastrój
Pozdrawiam i zapraszam