Co oznacza wynik TK u 62-latki?

W związku ze świeżo otrzymanym wynikiem tomografii proszę o opinie czy, a jeśli tak to jaka, istnieje szansa na usunięcie zmian w stawach krzyżowo biodrowych oraz o odpowiedź co tak naprawdę oznacza "objaw próżniowy" i z jak nasilonymi zmianami jest związany? Proszę również o informację czy konieczne jest przyspieszenie zaplanowanej wizyty u specjalisty w związku z poniższym wynikiem: "Obustronnie widoczna podchrzestna sklerotyzacja oraz zaostrzenia na brzegach powierzchni stawowych w części przedniej z objawem próżniowym obustronnie. Cechy tłuszczowej przebudowy masywow bocznych kości krzyżowych. Na granicy badania widoczne zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa LS I nasilone zmiany zwyrodnieniowe stawów biodrowych z krytycznymi zwezeniami szpar stawowych obustronnie.

Opis MRI do interpretacji klinicznej, po badaniu , Ortopeda oceni
DO pełnej konsultacji wywiad, badanie, omówienie wyników, włącznie z MRI ; ważne pełne badanie, objawy, stan Pacjenta,
Pozdrawiam i zapraszam