Co oznacza wynik USG pięty?

Witam. Mam problem z obiema piętami. Byłem na badaniu USG i wyszło " W przyczepach piętowych ścięgien Achillesa obu podudzi zwapnienie - entezopatia. Pogrubienia cz. wolnych ścięgien nie stwierdzam. W CD wyraźnego wzmożenia perfuzji naczyniowej w entery piętowych nie stwierdzam" Taki opis zrobił lekarz co wykonywał USG. Dodam że biegam systematycznie 4 razy w tyg łącznie ok 50-60 km. Pięty bolą najbardziej rano po przebudzeniu,wybudzeniu ale również i jak dłużej posiedzę zanim to rozchodzę. Również jak zaczynam trening po ok 2 km ból ustaje. Co dalej robić? Ból mam już ok 3 miesięcy. Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna dość pilna wizyta u ortopedy i odpowiednia dalsza diagnostyka, ew do lekarza reumatologa.