Co oznacza zmiana o sygnale płynu w MR?

W opisie MR jest "w odcinku przednim hipokamp lewego zmiana o sygnale płynu o wym. 8x6 mm-torbiel, co to oznacza i czym to grozi, Krzysztof lat 64.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; ocena wszystkich objawów, nastroju, wyników badań. OPIS MRI DO INTERPRETACJI KLINICZNEJ! Pewnie mały obszar płynowy, mała torbiel, ...
Pozdrawiam i zapraszam