Co oznaczają duże opuchnięcia nóg?

Witam, nie moge nigdzie uzyskac odpowiedzi na moj problem a wlasciwie na problem mojego taty otóż ma on bardzo mocno opuchnięte nogi od kolan po same palce, skora jest na tyle twarda że pęka, robią się rany i leci mocno krew, czasem ropieją. Nie moze chodzic. Tata byl u lekarzy dermatologa oraz lekarza pierwszego kontaktu, zazywa leki ale kompletnie nic mu nie pomagają. Liczę na pomoc i podpowiedzenie mi do jakiego lekarza specjalisty się udac. Z gory bardzo dziekuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u lekarza kardiologa lub i chirurga ogólnego . A czy były badania z krwi? Ekg?