Co oznaczają dwa guzy w nodze widoczne na usg?

witam! Maz mial zrobione usg nog, poniewaz ma zylaki I na badaniu wykryto dwa guzy w nodze. Co to oznacza? Bardzo prosze o szybka odpowiedz

witam,

trochę mało informacji podaje Pani ponieważ wszystko zależy gdzie one się znajdują i z czego są zbudowane. Może to być tkanka nowotworowa, limfatyczna, krwionośna, łączna, mięśniowa... jest bardzo dużo opcji więc proszę wysłać męża do specjalisty żeby ocenił.
Zależnie od pochodzenia i lokalizacji tych guzów można dobrać leczenie.

pozdrawiam
Konrad Skrzat