Co oznaczają krostki na stopie?

Witam, o kilku dni mam krostki na stopie. Po 8 godzinach, gdy noga się spoci, krosty swędzą i zaczynaja lekko piec. Ulgi daje zimna woda. W momencie zadrapania, pojawia się płyn- woda, po wydusza oj troszeczkę krwi. Dziękuje za odpowiedz

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.