Co oznaczają krwotoki z nosa i zapalenie żołądka u dziecka?

U mojej 9letniej córki wynik dehydrodanozy mleczanowej wyniósł 393 przy normach od 240-480 .Pozostałe badania krwi prawidłowe poza obniżonym Rbc do 4,33 ,hct wyniosło 36,20% i monocyty podwyższone do 0,47 .Czy takie wyniki są prawidłowe.Były zlecone przez hematologa i wizytę mamy za miesiąc. Dodam że jest strasznie blada,ma zawroty i bóle głowy które same mijają.Wcześniej miała krwotoki z nosa.Obecnie ma silny stan zapalny żołądka leczony debridatem i helicidem .

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do lekarza pediatry po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można coś więcej powiedzieć