Co oznaczają rozszerzone żyły i skurcz serca?

Witam, mam pytanie dotyczące moich stóp.Po przedawkowaniu amfetaminy całe zesztywnialy i miałam wszędzie rozszerzone żyły, i do tego skurcz serca.Minęło od tej sytuacji 9miesięcy, a moje stopy nadal bolą,czuje kłucie w stopach, jakbym stawała na igły,odczuwam tez swędzenie,tj pieczenie i do tego rozszerzone żyły. Stopy po tym zdarzeniu są szersze.Byłam u neurologa i ortopedy,stwierdzili że to nie na tym podłożu.Więc co mi się mogło stać? Powinnam przyznać się lekarzowi po czym tak mi się stało?

Zdecydowanie tak! Należy odwiedzić ponownie neurologa celem wizy i konsultacji i opowiedzieć o okolicznościach. A dodatkowo może być potrzebna wizyta u chirura naczyniowego, poprzedzona badaniem usg żył kończyn dolnych.
Serdecznie pozdrawiam.