Co oznaczają struktury pośrodkowe bez przemieszczeń i przestrzenie płynowe?

Witam, proszę o interpretację : Badanie MR mózgowia w sekw. FSE w obrazach T1, T2-zal, sekw. FLAIR, DWI/ADC, FIESTA bez podania środka kontrastowego uwidoczniło: - w lewym środku półowalnym oraz w istocie białej płatów ciemieniowych, przy rogach tylnych komór bocznych hiperintensywne w sekw. FLAIR ogniska śr max 5- 7 mm, bez cech restrykcji dyfuzji, o charakterze demielinizacyjnym lub naczyniopochodnym - układ komorowy nieposzerzony -struktury pośrodkowe bez przemieszczeń -przestrzenie płynowe.

Wynik każdego badania dodatkowego interpretuje się w kontekście stanu klinicznego pacjenta, zwłaszcza w sytuacji gdy wynik nie jest jednoznaczny.
Zmiany, które wymagają wyjaśnienia.