Co oznaczają wyniki badań hormonów po poronieniu?

Witam, Staram sie o kolejnego dzidziusia, niestety jestem po jednym poronieniu, dzis odebrałam wyniki i tak: TSH 3,696 normy: µIU/ml 0,350 - 4,940 Ft3 2,91 normy: pg/ml 1,71 3,71 Ft4 0,87 normy: ng/dl 0,70 1,48 Progesteron w 24 dc (cykle mam długie) wynosi 0,30 czy powinnam się martwić?? bardzo proszę o interpretacje

Lek. Michał Lenard

Wynik badania wskazuje na niedobór progesteronu. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele. Konieczna będzie wizyta u ginekologa. Pozdrawiam!