Co oznaczają zawroty głowy i mdłości?

Dzień dobry ja mam pytanie. Od jakiś kilku tygodni dziwnie się czuje..Robi mi sie często słabo, mam zawroty głowy, głowa mnie boli tak jakby cos mi to od środka rozwalalo,mam mdłości..boli mnie brzuch,mam takie cos jak ktos mowi ze mam cos zrobic a ja za chwile tego zapominam..zapominam imiona nawet czasem..Czy moglibyscie państwo powiedzieć co mi jest..? I nie nie bylam u lekarza..

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, z wynikami, historią leczenia ; Ocena neurologiczna i ocena ogólnego stanu zdrowia;

Jaki tryb życia?, sen? Nastrój, , stresy? Inne schorzenia ??
Pozdrawiam i zapraszam