Co powinnam robić, jeśli występuje u mnie lęk?

Jestem 21-letnią kobietą. Już od długiego czasu przeżywam wiele stresujących sytuacji związanych z bardzo napiętym życiem, ale od niedawna to poczucie stresu towarzyszy mi 24 godziny na dobę nawet gdy nie ma ku temu konkretnych powodów. Nie mogę jeść i spać, nic nie sprawia mi radości. Do tego zaczynam strasznie się bać rzeczy, o których wcześniej nawet nie myślałam (np. Ciemność w pokoju w którym jestem sama). Co w tej sytuacji powinnam zrobić?

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy są odpowiedzią Pani organizmu na przewlekający się stres (za słowami Pani - od "długiego czasu").

Proszę już nie czekać i udać się bezpośrednio do Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu (bez skierowania) albo prywatnie,
celem diagnostyki symptomatycznej oraz (komplementarnego) leczenia.

Serdeczności i powodzenia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Witam
Proszę zgłosić się do doświadczonego terapeuty , aby znaleźć przyczynę opisanych symptomów i krok po kroku je rozkminować, co przyniesie uwolnienie od uporczywych objawow.
Pozdrawiam
Anna Szyda