Co powoduje ból i pieczenie pochwy w ciąży po skorzystaniu z WC umytego Domestosem?

Dobry wieczór,jestem w 38 tyg ciaży i wczoraj czyscilam muszle srodkiem bakteriobojczym jak domestos,po jednorazowym splukaniu skorzystal s m z toalety,po godzinie zaczela mnie piec lekko pochwa a dzisiaj mam jakby zapalenie pęcherza i teraz pytanie czy moglam sie poparzyc tym srodkiem i czy to wplynelo na moje dziecko?bardzo sie martwie

Stan zapalny dróg moczowych lub pochwy może przyspieszyć poród.

pozdrawiam