Co powoduje ból jajnika i infekcje penisa u męża po stosunku?

Dzien Dobry! Mam pewien problem otoz 1,5 tygodnia temu mialam miesiczke a dzis caly dzien boli mnie lewy jajnik i mam plamienia krwia, dwa miesiace temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne w ciazy napewno nie jestem oraz gdy wspolzyje z mezem juz od jakis 3 miesiecy po kazdym stosunku moj maz dostaje jakiejs infekcji jego penis jest czerwony i z nieprzyjemnym zapachem

Lek. Wojciech Zygmunt

Przyczyną może być nawrotowa infekcja grzybicza. Mąż powinien udać się do lekarza w celu przepisania leku przeciwgrzybicznego. Kuracja tym lekiem powinna również obejmować panią. Pozdrawiam.