Co powoduje bóle brzucha i głowy po lewej stronie?

Dobry wieczór mam pytanie ponieważ od półtora tygodnia odwiedzają mnie bóle z prawej strony brzucha tak jak by pod żebrami (wątroba) do tego kuje mnie jeden punkt z tyłu pleców od czasu do czasu raz na miesiąc przez pół godziny czasu . Zaniepokoiło mnie to wszystko ponieważ od wczorajszego wieczoru boli mnie głowa z prawej strony .Proszki nawet nie pomagają . Pracuje fizycznie nie oszukuje ,że troszkę chodzę przemęczona bo w domu też biegam przy 3letniej corce. Chociaż od pół roku chodzę ciągle życia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.