Co powoduje bóle w okolicy pachwin?

Witam serdecznie . Od około 2 tygodni borykam się z bólem w okolicach pachwin , ból występuje podczas chodzenia jak leże czy też w pozycji siedzącej . Ból też promieniuje w okolice podbrzusza . Jest raczej " kujący " . Natomiast dzisiaj zauważyłem ślady podsyłam linka z zdjęciem : https://s8711.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?e=RbkPgRKJc500rnrdcn5K0zmA36MSRzCtDaPoMW3VR3a03_6oNG2Jgkjpi_3v88OdvGuA0f4jRIB8d9Eek1T_99719DJ4kymxGr9DrS02Vh8

Lek. Tomasz Budlewski

niestet link nie działa, proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.