Co powoduje duszności i osłabienie podczas rehabilitacji?

Witam, Dzisiaj kolejny taz na rehabilitacji kardio i na 3 rundzie 95 wat poczułem że słabne i oczywiście duszności jak zwykle. Przyszedł kardiolog posłuchał w trakcie epizodu na monitorze nic nie wskazywało na ta sytuacje. Przyszedł kardiolog osłuchała i poszedł . Wszyscy mi mówią , że te omdlenia, zasłabnięcia , duszności , niemożność nabrania głębokiego wdechu to od przepuklin kręgosłupa piersiowego na poziomie th 6/8 i 8/9 Podobno katdilogogicxnie jestem zdrowy. Wiec co sie dzieje ??

Wydawaloby sie ze na biezni faktycznie taki dosyc reaktywny kregoslup Th moglby sie oddzywac, no na cykloergomertrze powinien byc spokojniejszy bo dziala na niego mniej sil w jego osi dlugiej i powinien byc stabilny. Chyba ze moze w ostatnim okresie jest faktycznie bardzo tkliwy.