Co powoduje sztywnienie palców i mrowienie w głowie po wypadku?

Witam, pisze tu w sprawie pomocy nie udaj sie do lekarza bo juz byłem miałem wypadek stwierdzono wstrząsnienie muzgu na kturym wykryto 2 białe plamki rezonans tez był wszystke badania i niby ok ale najgorsze to ze nie mg sie skupić ,mrowienia w głowie przepływy ciepła cięzkosci głowy, wyjde na 6 godz i po powrocie juz czuje jakby mi nogi bolały mięsnie zauwazyłem tez ze mi sie palce u nug skurczają gdy siedze np i gram takie nie kontrolowane ruchy jak i w dłoni sztywnieją kołotanie serca nie mgspać

Dzień dobry.

Myślę, że zmiany, o których Pan wspomina mogą być następstwem wypadku.
Jednak są to objawy zbyt poważne, żeby ktokolwiek udzielał Panu konsultacji pisemnej przez internet.
Uważam, że powinien zgłosić się Pan do lekarza, który będzie miał możliwość zbadania Pana oraz zaopiniowania pojawiających się objawów.
Zatem proponuję koniecznie wizytę u lekarza.

Dariusz Pysz-Waberski

Dzień Dobry Panu,

Bazując na Pana opisie, zachęcałabym Pana do zwyczajnej rozmowy z psychologiem, która myślę byłaby pomocna w dotarciu do przyczyny opisanych przez Pana symptomów.

Życzę Panu tylko satysfakcjonującego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com