Czy jednocześnie mogę stosować kreatynę i cytrulinę?

Witam, mam 2 bardzo ważne pytania a mianowicie: Mam 22 lata (M) i chodze na siłownie i mam pytanie czy moge jednocześnie brać kreatyne (dawka 3-5g kapsułki) oraz cytruline(2-3g proszek wymieszany z wodą). Chciałbym również zapytać czy metalonina może mi jakkolwiek zaszkodzić jeśli miałem depresje oraz ataki paniki jeszcze w tym roku. Ostatnio jest ze mną wszystko dobrze. Słyszałem oraz czytałem że melatonina może pomóc w lepszym śnie oraz lepszej regeneracji po siłowni. Pozdrawiam, Sebastian

Dzień Dobry Panu,

Z mojej strony, sugerowałabym jednak rozważne i rozsądne dawkowanie obu suplementów, z troską o swój młodzieńczy organizm...

Na Pana pytanie precyzyjniej odpowie Panu lekarz z medycyny sportowej albo dietetyk.
Jeśli chodzi o preparat na zdrowy sen, rekomendowana i naturalna Melatonina sprawdza się.
W przypadku deficytów snu, często polecam ją na Portalu Abc Zdrowie, gdyż nie powoduje skutków ubocznych.

Życzę Panu radości w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com