Co robić w przypadku braku okresu?

Witam mam 23lata dwa porody miedzy nimi jedno poronienie. Moja ostatnia miesiaczka byla 25sierpnia tego roku robilam testy byly negatywne na usg tez nie widac ciazy byla pruba wywolania miesiaczki nie dostalam jej po lekach drugie usg wykazalo przerost endometrium 2,7cm dostalam skierowanie do szpitala gdzie na oddzial mnie przyjac nie chcieli bo mam sie pierw zarejstrowac do poradni ginekologi onkologicznej gdzie maja zeobic mi badania i wtedy zadecyduja co dalej. Nie wiem co mam robic

Trzeba właśnie wykonać odpowiednie badania głównie w zakresie poziomu hormonów płciowych we krwi, aby określić jaka jest przyczyna Pani braku miesiączki oraz przerostu endometrium. Proszę, więc spełnić zalecenia lekarskie i zgłosić się do poradni ginekologicznej onkologicznej celem wykonania odpowiednich badań.