Co się dokładnie dzieje z moją miesiączką?

Witam. Jestem 26 letnia kobietą, wiadomo miesiączkuje i do tej pory było to regularnie co do dnia... W tej chwili miesiączka spóźnia mi się 3 dzień. Robiłam test ciążowy i wyszedł negatywnie... Współżycie miałam 22/23/24 czerwca (stosunek przerywany) ponadto na ból zębów zażywam ketonal activ... Szukam jakiejś porady bo niewiem co się dzieje..

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie określić przez internet dlaczego spóźnia się Pani miesiączka