Co się stanie, jeśli nie zastosuje się przez 6 dni leków na nadciśnienie?

Dzień dobry . Od lat choruję na nadciśnienie tętnicze . Niestety dziś zażyłem leki i dopiero leki będę miał w poniedziałek czyli za sześć dni / nieprzewidziana długa kolejka do lekarza/ Leki zażywam regularnie od 5 lat i ciśnienie mam w granicach 110/60-130/80 .Leki które biorę Bisocard 2.5 mg i Amlopin 10 mg raz dziennie . Czy jest możliwe określić czy przez te sześć dni ciśnienie mi się podniesie do niebezpiecznych poziomów ? Czy może nic się raczej nie wydarzy a ja martwię się na zapas. Piotr

W przypadku kiedy nie jest możliwa wizyta u lekarza a zapas leków się skończył, proponuję udać się do najbliższej placówki Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej. Sprawują one opiekę od godz.18:00 do 8:00. Dane adresowe znajdzie Pan w internecie.