Co wynika z mojego opisu tk głowy?

Przeczytałam w wyniku TK angiografia głowy :Niewykształcenie PCA lewej unaczynienie pochodzi wyłącznie od PCoA lewej. Brąz PCoA prawej

Ważne obajwy, historia choroby, leki etc; wiek, objawy, wydolność ; wyniki badań i leki!!! etc ....

WAŻNY PACJENT! a WYNIKI LABOR i inne, OBRAZ TK lub MRI , na płytce CD do interpretacji klinicznej, ; Mam nadzieję, że będzie dobrze; Obraz raczej stabilny... W razie niepokojących objawów, zgłosić się na konsultację lekarską!

Ważny PACJENT: wywiad, objawy, stan ogólny, waga; ciśnienie, wydolność krążeniowo-oddechowa, wydolność nerek etc; oraz tryb życia i pracy, inne dolegliwości, nastrój; wyniki badań ogólnych Ważne badanie ogólne i neurologiczne

Do pełnej konsultacji neurologicznej. Pozdrawiam i zapraszam

dr med Maria Magdalena WYSOCKA-BĄKOWSKA specjalista neurolog, Warszawa.