Co zastosować w przypadku braku leku Zentiva?

Witam mam 20l. i od roku przyjmuje pregabalin zentiva w dawce 150 mg rano i wieczorem na zaburzenia lękowe. Od 2dni nie biorę tabletek, ponieważ mi się skończyły a w mojej aptece w ktorej tylko moge dostac te tabletki będą dopiero w poniedzialek czyli wtedy kiedy pisze egz.maturalny. Juz dzis czuje sennosc, i lekkie zawroty glowy. Czy tabletek na uspokojenie moze mi pomoc? Bardzo boję się że skutki uboczne w jutrzejszym dniu będą takie że nie będe w stanie skupić się na maturze.

Dzień Dobry Pani,

Na ten moment może Pani zadbać o uzupełnienie odpowiedniego poziomu magnezu, relaksacji i skorzystania z umiarkowanej aktywności fizycznej na powietrzu.

Życzę Pani twórczego flow na maturze,
Irena Mielnik-Madej