Co znaczą moje bóle w kręgosłupie i pachwinie?

Dzień dobry bardzo proszę o pomoc i wskazówki w moim problemie zdrowotnym. Jestem 6 miesięcy po operacji kręgosłupa odbarczanie odcinka lędzwiowego . Po operacji dwa tygodnie czułam się rewelacyjnie brak bólu . Niestety po dwóch tygodniach zaczęły się bóle najpierw tylko w kręgosłupie a teraz boli kręgosłup , prawa pachwina i ciągnie aż do stopy. Z wykonanych badań RMI jest wszystko w porządku a ból jest i nie znika . Nee działają żadne tabletki przeciwbólowe a nawet zastrzyki.Na wizycie u neurochirurga otrzymałam diagnozę że mam się przyzwyczaić do tego bólu bo jest w wyniku ucisku blizny pooperacyjnej na nerw . Ból jest mocniejszy po dłuższym siedzeniu lub chodzeniu . Bardzo proszę o wskazówki do jakiego specjalisty mam się uda i co mogę zrobić żeby przestało boleć.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wybranie się do fizjoterapeuty, który zaleci odpowiednie ćwiczenia oraz zabiegi. Pozdrawiam.