Co znaczą przeciwciała odpornościowe do antygenów krwinek czerwonych?

Jestem w 12 tyg ciąży. I na wyniku z krwi wyszło mi że są przeciwciała odpornościowe do antygenow krwinek czerwonych... Co to oznacza i jakie mnie czeka leczenie... Martwię się strasznie. Moja grupa krwi to Arh dodatni. O jestem w ciąży z moim nowym partnerem. Mam dwie córki z pierwszego związku i nie miałam takich problemów. Proszę o odpowiedź... Bardzo się denerwuje i martwię o mojego maluszka...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza prowadzącego ciąże w celu ustawienia postepowania . Warto powtórzyć oznaczenie