Co znaczą te ciągłe upławy i zapalenia?

Jestem młodą kobietą u której jakiś czas temu lekarz stwierdził, że mam PCOS. Byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych. Aktualnie czekam na wizytę po szpitalną, ale musze trochę poczekać. A moje objawy się nasilają. Włosy mi wypadają. Została mi 1/4 tego co miałam. Trądzik, z którym nigdy nie miałam problemu, uwidacznia się bardzo. Najbardziej niepokoi mnie nieustający ból jajników. Bardzo silne bóle owulacyjne, które zdarzają się 2 razy w cyklu. Ciągłe upławy i zapalenia. Proszę o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zGłosić się do lekarza prowadzacego diagnostyke w szpitalu i powiedzieć o objawach i Ew dopytać o konsultacje endokrynologa