Co znaczą te objawy przy stosowaniu leku Depralin?

Witam, od ok roku biore lek depralin na zaburzenia lękowe. Mialam stopniowo zwiekszana dawke i okolo jesieni bylo to juz 20mg na dobe. Zle się jednak przy niej czulam, otepiala, zbyt senna itp wiec wrocilismy z lekarzem do dawki 10mg i tak mam do dzis. Lek bardzo pomaga. Mam lepsze samopoczucie, z checia rano wstaje a objawy somatyczne gdzies tam zanikaja. Jednak ostatnio robi sie cieplej, duzo chodze, pracuje tez w ogrodzie i zauważyłam ze wieczorem jestem agresywna a rano nie chce mi sie wstac. Czy to skutek wiekszej aktywnosci fizycznej, przyspieszonego metabolizmu? Powinnam zwiekszyc dawke np do 15mg? Podobnie sie czulam gdy probowalismy z lekarzem odstawiac lek zimą. Agresja, zmeczenie, brak ochoty na cokolwiek. Czy organizm pracujac intensywniej szybcie przerabia lekarstwo i dlatego gorzej sie czuje?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować te dolegliwości oraz ewentualne wskazania do odstawienia z lekarzem psychiatrą.