Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 3 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co znaczy bezpodstawny lęk po zastosowaniu Fluoksetyny?

Od 3 dni biorę fluoksetyne egis 20 mg. Niestety od tego czasu towarzyszy mi bezpodstawny lęk, uczucie ciężkich nóg, napięcie w brzuchu i głowie. Czy takie uciążliwe objawy sa normalne w pierwszych dniach zażywania leku ?
KOBIETA, 20 LAT 6 miesięcy temu

Kompleksy, które prowadzą do depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie znaczenie dla rozwoju depresji mają kompleksy.

Witam Panią Serdecznie,

Mogą być takie objawy, jak opisane przez Panią.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do rozważenia podjęcia terapii, która nie powoduje skutków ubocznych..., czego Pani serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, logoterapeuta, doradca i trener.
umów wizytę 0

Warto skonsultować się z lekarzem, który lek przepisał. Zna Pani historię choroby i przyczyny zlecenia leku i będzie potrafił nie tylko najpełniej wyjaśnić, ale w razie czego także zmienić leczenie.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety