Co znaczy bezpodstawny lęk po zastosowaniu Fluoksetyny?

Od 3 dni biorę fluoksetyne egis 20 mg. Niestety od tego czasu towarzyszy mi bezpodstawny lęk, uczucie ciężkich nóg, napięcie w brzuchu i głowie. Czy takie uciążliwe objawy sa normalne w pierwszych dniach zażywania leku ?

Witam Panią Serdecznie,

Mogą być takie objawy, jak opisane przez Panią.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do rozważenia podjęcia terapii, która nie powoduje skutków ubocznych..., czego Pani serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com

Warto skonsultować się z lekarzem, który lek przepisał. Zna Pani historię choroby i przyczyny zlecenia leku i będzie potrafił nie tylko najpełniej wyjaśnić, ale w razie czego także zmienić leczenie.