Co znaczy czerwona wysypka na nogach?

Witam. Od jakiegoś czasu mam wysypke czerwonych plamek od pasa w dół najbardziej na nogach. Zauważyłem to po wypiciu alkoholu po kilku dniach znikały zazwyczaj dwa dni i nie było śladu plam. Kiedyś wyskakiwaly tylko po wypiciu alkoholu teraz natomiast wysypuje mnie nawet po wypiciu oshe i po wysiłku fizycznym (silownia). Poszedłem do lekarza zrobiłem badania i jedyne co wyszło to podwyższony poziom CPK. Bardzo prosze o jakieś rady co dalej, do jakiego lekarza najlepiej się udać ? Czy ktoś miał coś podobnego?

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki dokładnie wynik cpk? I po jakim czasie po wysiłku ? Jaki poziom płytek krwi ? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć