Co znaczy dwupłatowa, symetryczna o gładkich obrysach?

Witam prosze o interpretacje wynikow usg tarczycy mojej corki lat 14 tarczyca dwuplatowa,symetryczna o gladkich obrysach,obustronnie niepowiekszona.obustronnie w tarczycy widoczne sa dosc liczne obszsry bezechowe wielkosci do 3 mm w pozostalym zakresie tarczyca normoechogeniczna,jednorodna z prawidlowym unaczieniem plat lewy o wym 14/14/44mm (obj4,3ml) plat prawy o wym(13/15/47mm(obj4,6ml )ciesn grubosci 3mm.czy jest powod do zmartwien

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie parametry tarczycowe? Konieczna opinia specjalisty endokrynologa i decyzja o dalszej diagnostyce i lub leczeniu