Co znaczy jedno łożysko w ciąży bliźniaczej?

Witam jestem w 14 tygodniu ciazy blizniaczej. Okazalo sie ze dzieci maja jedno lozysko i jednokosmolkowe. Wyniki badan mam dobre. Lekarz rowniez zapewnia mnie ze wszystko z dziecmi jest dobrze. Jednak ja sie obawiam . ty naczytalam sie roznych rzeczy o ciazy jenojajowej. Czy mam powody do niepokoju

Lek. Paweł Szadkowski

Ciąża jednojajowa jednokosmówkowa owszem jest ciążą podwyższonego ryzyka, ale to nie znaczy, że coś złego na pewno się wydarzy. Proszę dokładnie słuchać zaleceń swojego lekarza prowadzącego.