Co znaczy taka reakcja na kofeinę?

Dzień dobry, od dłuższego czasu mam problem z kofeina. Kiedy napije się kawy lub energetyka to robię się śpiący i mam duszności i czuje ucisk w klatce blisko serca, do tego czuje się mocno zdezorientowany. Co to może być? Czy mój organizm tak po prostu reaguje na kofeina czy może jest to efekt jakiejś choroby lub schorzenia?

Witam serdecznie,
bez badań ciężko jest postawić diagnozę, ale wydaje mi się że przesadził Pan z kawą i energetykami. to reakcja obronna organizmu. Proszę ograniczyć kofeinę do minimum i obserwować organizm. Jak nic się nie zmieni to należy udać się do lekarza.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk