Co znaczy to zgrubienie (krwiak?) pod skórą i siniak?

Witam. Spadłam ze schodów i uderzyłam się mocno w lewy bok - dokładnie w okolicę lewej nerki. Powstało w tym miejscu duże zgrubienie (krwiak?) pod skórą i siniak. Siniak zniknął, ale pod skórą pozostały mniejsze zgrubienia, które są bardzo bolesne przy dotyku (i okolica wokół nich też). Dodam, że od upadku minęły prawie 2tyg i niepokoi mnie trochę, że ból nadal nie minął, pomimo stosowania maści. Ból jest silny, kiedy się schylam, leżę na lewym boku oraz kiedy lekko naciskam to miejsce i często promieniuje do lewej strony brzucha. Jeśli chodzi o mocz to wszystko jest okej. Czy może to być coś "groźniejszego" czy to normalne przy tego typu urazie?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnie skierowania na dalszą diagnostykę. Może okazać się potrzebne wykonanie zdjęcia RTG.