Co znaczy zgrubienie w lewej okolicy przyjęzykowej?

witam proszę o interpretacje badania usg szyi . W miejscu wyczuwalnego zgrobienia w lewej okolicy przyjęzykowej widoczna jest struktura jednorodna o obniżonej echogeniczności prawdopodobnie gęstej zawartości płynowej wym. 25x14 mm najprawdopodobniej torbiel lewej slinianki podjęzykowej. Zgrubienie to mam od co najmniej 25 lat. Czy powinnam się tym martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena przez laryngologa i Ew decyzja o dalszej diagnostyce