Co zrobić w przypadku guzków pomiędzy pośladkami?

2 razy miałam guzka w rowku między pośladkami, z którego leciała brązowa wydzielina o nieprzyjemnym zapachu. Ból w dolnej części pleców nie pozwalał normalnie chodzić, siedzieć, spać... Podejrzewam, że to były torbiele włosowe. Byłam u dwóch lekarzy rodzinnych - jeden powiedział, że to zwykłe odparzenie a drugi, że guzek i tyle. Dostawałam coś na przemywanie i żel do smarowania. Po tym guzki znikały. W lipcu w tym miejscu wyczułam jakby dziurkę. Nie leci z tego żadna wydzielina, nic nie boli. Powinnam iść z tym do lekarza? Myślę, że to może być coś od tych torbieli... Od 2 miesięcy mi się to nie goi ani nie znika. Jak to można wyleczyć?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się na wizytę do chirurga ogólnego w celu dokładnego zbadania i oceny możliwości dalszego leczenia.