Co zrobić w przypadku uderzeń gorąca, zawrotów głowy, wymiotów i nadmiernej senności?

Witam mam 21 lat jestem mężczyzna . Od 3 lat spieram się z uderzeniami gorąca zawroty głowy i inne dolegliwości to wszystko zaczęło się po tym jak 3 lata temu wziąłem z kolegami acodin mianowicie 7 tabletek po czym miałem wymioty i te ataki moi koledzy wielu po 9 i im nic nie było mecze się tak te 3 lata aż wkoncu znowu te objawy powróciły. Jestem senny nic mi się nie chce robic mam ataki gorąca które zaczynaja się u stop i kończą na głowę po czym jak się otrząśnie to tak jakby znikły przychodzą one nagle jeździłem po lekarzach gdzie się da wszystkie badania i wszystko wychodzi w porządku Nwm kiedy to znowu uderzy cały czas jestem w ciągłym strachu ze coś może mi się od tego stać chciałbym wiedziec co to może być jak to leczyć badz do kogo się zgłosić o pomoc oraz od tamtego czasu czuje jakby mi się inaczej patrzyło na świat wzrok tez mi się pogorszył a raczej był powiedział takie zaburzenia wzroku. Prosze o odpowiedz ponieważ nie wiem już co mam robic.

Warto omówić z Psychologiem, Psychiatrą, może ataki mają tło nerwicowe, lękowe...
Konieczny pełny wywiad, konsultacja neurologiczna, ocena stanu zdrowia i nastroju. Pozdrawiam i zapraszam