Co zrobić w przypadku zmian skórnych pojawiających się w okolicach uszu i moszny?

Witam, od jakiegoś czasu pojawiają mi się na skórze wypełnione krwią zmiany(?). Są dość duże robią się bardzo czerwone/sine. Dotykając je palcem czuć jak w środku pływa krew, bardzo ciężko je wydusić bo są głęboko pod skórą. Jak napuchną odpowiednio mocno to pękają i wylewa się z nich krew z ropą. Po jakimś czasie znikają. Zmiany te pojawiają się w okolicach uszu, a ostatnio nawet na mosznie. Wygląda to mniej więcej tak: http://static2.medforum.pl/upload/image/em_photo_forum/e220e36e8d2354f265b80e1035b6d96c.JPG Może ktoś stwierdzić co to w ogóle jest i czy da się tego pozbyć w domu?

Wyglądałoby to na infekcję bakteryjna, ale musi Pan pójść do dermatologa który to oceni. My z poziomu portalu nie analizujemy przypadków medycznych. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.