Codzienne bóle w klatce piersiowej po przebudzeniu

Codziennie razno juz od jakiegos czasu budzę z bólem w klatce piersiowej. Nasila sie on przy wdechu powietrza. Badanie ekg nic nie wykazało a lekarz pierwsze kontaktu powiedział, że to nerwica. 3 razy bol był tak silny że aż się obudziłam na ranem i nie dałam rady sie przewrócić. Jakby ktoś rzucił mi na klatkę 100-kilowy kamień.

Witam,
nie chciałabym snuć nieuprawnionyc przyczyn tego bólu,ale w trakcie psychoterapii udaje się dotrzeć do nierozwiązanych,bolesnych sytuacji,które symbolicznie,poprzez taki objaw stawiają opór przed podjęciem kontaktu z realną rzeczywistością. Tą,której oczekujemy po przebudzeniu. Najwidoczniej nie jest ona zachętą dla Pani,więc albo trzeba ją zmienić,albo inaczej zrozumieć.Tak,czy owak proponuję zwróceie się o pomoc do psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam serdecznie,
Jeżeli wszystkie badania ma Pani w normie to sugerowałabym konsultację z psychoterapeutą. Nerwicę da się wyleczyć i nauczyć się z nią radzić.
Pani stan może być wynikiem silnych stanów lękowych związanych z lękowymi myślami które to uruchamiają u Pani objawy fizyczne.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Mochnaczewska

Witam, objawy ewidentnie wskazują na dyskopatię piersiową! Proszę nie pisać ludziom o psychoterapii bo normalnie mnie skręca. Proszę udać się do doświadczonego fizjoterapeuty (najlepiej takiego z kursem McKenziego) to uwolni Pani od bólu. W załączniku podaje ćwiczenia na kręgosłup i namiary:
Pozdrawiam
Wojciech Budziosz
http://www.fizjodiet.pl
http://www.blogspa.pl
http://www.znanylekarz.pl/wojciech-budziosz/fizjoterapeuta-dietetyk-diagnostyk/katowice