Czy nerwica mogłaby się objawiać bólami w łydkach i drganiami serca w klatce piersiowej?

Dzień dobry Od dwóch lat leczę się na oba stawy kolanowe, miałam 7 serii zabiegów rehabilitacyjnych, pozostał mi jedynie ból w łydce, takie drganie połączone z bólem. Choruje też na nerwicę. Nieraz drga mi w klatce piersiowej. Kardiologicznie o.k. Czy moja nerwica mogłaby się objawiać bólami w łydkach i drganiami serca w klatce piersiowej? Czy można to w ogóle łączyć. Rtg kręgosłupa lędźwiowego: węższy krążek m-k L5-S1,w trzonach kręgosłupa drobne zmiany przeciążeniowe.

Dzień dobry, potrzeba aby Pani była diagnozowana i leczona przez lekarzy i psychoterapeutę. W sprawie kręgosłupa trzeba pytać specjalistów od niego, neurologa, rehabilitanta. Mnie się wydaje, że ból w łydce może być zwiazany z kolanami a drgania w klatce z nerwicą.
Objawy nerwicowe dają się szybko wyleczyć psychoterapią, dlatego ważne by Pani chodziła do psychoterapeuty. Może też warto zrewidować dietę, poziom magnezu itp. Tak więc, po pierwsze psychoterapia, ale wszystko inne również. Jeżeli sama Pani zechce "nauczyć się" swojego organizmu to na pewno wybierze właściwych specjalistów i Pani się wyleczy. Pozdrawiam. KK