Nasilone bóle w odcinku piersiowym, duszności, bóle w klatce piersiowej
dzień dobry, jestem po operacji kręgosłupa szyjnego ( Ponad rok temu). Od pewnego czasu mam bardzo nasilone bóle w odcinku piersiowym (bol wzdlurz żeber, przy pochyleniu, chodzeniu dłużej niż godzinę- bol jest nie do wytrzymania), odczuwam duszności, bóle w klatce piersiowej. Mam problem z lewa stopa-bardzo nasilone dretwienie od stopy do palców. Przy jakimkolwiek wysiłku bol staje się nie do zniesienia. Rezonans był jakiś czas temu-kilka wypuklin, z delikatnym uciskiem na rdzeń. Co mogę zrobić?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam,
Po Pani opisie wnioskuję wielopoziomowe przepukliny z uciskiem na korzenie nerwowe. Proponuję zgłosić się niezwłocznie do lekarza bądź dobrego rehabilitanta w celu dokładnej diagnozy i rozplanowania Pani leczenia.
Pozdrawiam