Codzienne zawroty głowy i wymioty po wyleczeniu grypy żołądkowej

Codziennie mam zawroty głowy, które często ustają. Niemniej jednak każdego wieczora zbiera mi się na wymiotowanie. Co to może być? Warto zaznaczyć, że niecałe półtora tygodnia temu chorowałem na grypę żołądkową i lekarz przypisał mi kapsułki na mikroflorę jelit.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z neurologiem oraz wykonanie podstawowych badań.